Topkapı Sarayı Gece Turları - Antonina Turizm

Topkapı Sarayı Gece Turları

Topkapı Sarayı (Gece Turu)

Topkapı Sarayı’nı hissetmek için gündüzler yetmiyordu, buna bir de gece ziyaretleri eklendi. Ve tabi ki, Antonina uzmanlığı ile bu turlar çok daha özel.

20 Temmuz, 27 Temmuz, 17 Ağustos ve 31 Ağustos’ta Topkapı Sarayı gece turlarımıza katılmak için form doldurun sizi arayalım.

Neden özellikle Antonina’yla gece ziyaretini öneriyoruz?

Gündüzleri kalabalık ziyaretçi akınına uğrayan Topkapı Sarayı’nı, gece sessizliği ve huzuru içinde keşfettiğinizde, sarayın gizemli atmosferini tam anlamıyla hissedersiniz.

Gece turlarımız sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilir, bu da size daha özel ve samimi bir deneyim sunar. Kalabalıklardan uzak, yıldızların altında sarayın keyfi başkadır.

Sultan I. İbrahim’in yaptırdığı İftariye Köşkü’nden Haliç’in nefes kesici gece manzarasını izlemek, belki de hayatınızda bir kez yaşayabileceğiniz bir deneyimdir.

Fatih Köşkü’nden İstanbul’un iki yakasını ve iki denizini gece vakti izlemek, Sultan Mehmet’in dünyasında bir gece geçirmek demektir. Bu stratejik konumdan İstanbul’u seyretmek gibisi yoktur.

Topkapı Sarayı, Osmanlı hanedanının kalbi olarak bilinir. Sarayın modern ve tarihi dokusunu bir arada görmek, size Osmanlı İmparatorluğu’nun zengin kültür mirasını hissettirecek.

Antonina’nın deneyimli ve bilgili rehberleri eşliğinde, Topkapı Sarayı’nın tarihini, kültürel zenginliklerini ve gizemlerini derinlemesine öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Online Ödeme