fbpx
from $6,350,00
Rezervasyon Yap

Koyo Zamanı Japonya

Created with Sketch. Japonya
Değerlendirilmemiş
Created with Sketch.

Tur Tarihi

13 - 22 Kasım 2020

Created with Sketch.

Tur Tipi

Kültür Turu

Created with Sketch.

Tur Süresi

9 Gün 7 Gece

Created with Sketch.

Dil

Türkçe

Genel Bakış

TOKYO – TOKYO GECE TURU – HAKONE – ASHİ GÖLÜ – MİSHİMA – HIROSHIMA – MİYAJIMA ADASI – KURŞUN TREN İLE YOLCULUK – KYOTO – GEISHA GECESİ – NARA – OSAKA

Japonlar çok eski zamanlardan beri sonbahara hayranlık duymuşlardır. Sonbaharın sesi, sonbaharın ışığı, sonbaharın rüzgarı… Yaz sıcağının bitmesiyle hissedilen rahatlamayla birlikte Kasım ortası itibariyle  kırmızıya dönen yapraklar tüm ülkeyi kırmızı ve sarıya boyar. Japonca’da “Momiji, veya Kōyō” adı verilen bu doğa olayı her yıl Japonya’nın park, bahçe ve tapınaklarında kartpostal görünümü oluşturur.

Adeta gökten devasa bir örtü serilmişçesine ülkenin dört bir yanı renk cümbüşüne bürünür. Japonya’nın el değmemiş güzelliğini sonbaharda keşfediyoruz.

Doğru vakti kaçırmamak için çıkacağımız 11 günlük gezimizde sadece Japonya’yı değil, efsaneleri ve tarihi ile gizemli Kore’yi de keşfedeceğiz.

Tokyo’da Shinjuku Gyoen Bahçeleri, Edo Tokyo Müzesi, 

dünyanın en hızlı trenlerinden Shinkansen ile yolculuk, Hiroşima’da şehir turu, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde olan Atom bombası kubbesi ve Itsukushima Shinto anıt mezarı.  Japonya’da bizleri bekleyen onlarca alamet-i farikadan sadece bazıları…

Devamını Gör

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 • Koyo döneminde Japonya’yı gezebilme
 • Türkiye’de bu uzak bu iki komşu ülkenin görülmesi gereken önemli yerleriniz tek bir turda gezebilme
 • Japonya kültürünü yakından tanıma
 • Kyoto’da gruba özel yemek salonunda, Geyşa dans gösterisi eşliğinde gala akşam yemeği
 • Muhteşem Tokyo Edo müzesi
 • Dünyanın en hızlı trenlerinden biri olan Shinkansen Treni ile karada jet hızında yolculuk
 • Unesco listesinde Hiroshima Miyajima adası gezisi
 • Shinto Tapınakları, Şaman tapınakları, kutsal parkların ziyaretleri
 • Kutsal alan ile dünyevi alanları ayıran Torii kapıları

Tur Detayları / Programı

1.Gün, 13 Kasım 2020, Cuma İstanbul - Tokyo

İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde Antonina Turizm yetkilisi ile saat 23.00’de buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK 52 nolu uçuşu ile gece yarısı sonrası 01:55’de (14 Kasım sabaha karşı) hareket ediyoruz. Geceleme uçaktadır.

2.Gün, 14 Kasım 2020, Cumartesi Tokyo

Sabah kahvaltımızı ve Öğlen yemeğimizi uçuş esnasında alıyoruz. 11 saat 45 dakikalık uçuş sonrası Japonya’nın başkenti Tokyo Narita Havalimanına 19:45’da varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından yaklaşık tur aracımızla otele hareket ediyoruz. Araçta paket şeklinde akşam yemeği verilecektir. 1 saatlik yolculuk sonrası Tokyo şehir merkezine varıyor ve saat 22:00 gibi otelimize giriş yapıyoruz. Konaklama otelimizdedir.

3.Gün, 15 Kasım 2020, Pazar Tokyo + Tokyo Gece Turu

Sabah erken Kahvaltıdan sonra, 08:00 gibi turumuza başlıyoruz. İlk olarak Shinjuku Gyoen Bahçeleri gezisini görüyor, sonrasında Ulusal Müzeyi ziyaret ediyoruz. Sonrasında Asakura Sensoji Tapınağını görüyoruz. Tokyo’nun gece - gündüz en kalabalık bölgesi olan restoranlarının, alışveriş merkezlerinin, barların bulunduğu Ginza Bölgesinde Öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında Japonya’nın en güzel müzelerinden Edo Tokyo Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Biraz serbest zaman alıp yerel restoranda Akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonrası Işıklar altındaki Tokyo’yu gece turumuzda keşfediyoruz. Meşhur Hachiko heykelini ziyaret ediyoruz. Ölen sahibini yıllarda tren istasyonunda bekleyen bu köpek adına filmler bile yapılmıştır. Bölgede gece yürüyüş turu yapıyor, bir Japon meyhanesine uğruyor ve yerel halkın içtiği Sake’den içerek onlara eşlik ediyoruz. Gece gezimiz sonrası 22:30 gibi otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizdedir.

Akşam yemeğimizi yerel bir Shabuzan Restoranda Japon Bifteği Shabu Shabu olarak alıyoruz.

4.Gün, 16 Kasım 2020, Pazartesi Tokyo – Hakone Ashi Gölü (100Km) – Mishima (30Km) -> Kurşun Tren ile -> Hiroshima (700Km)

Sabah kahvaltısının ardından rehberimiz ile buluşuyor ve Hakone’ye transfer oluyoruz. Chuo Ekspres Otoyolu’nda yaklaşık iki saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra, Japonya’nın en güzel yerlerinden birine, kaplıcalar ve göller bölgesi olan Hakone’ye geliyoruz. Ashi Gölü’nde yarım saatlik bir tekne gezintisi yapıyor ve göl çevresinde serbest zaman alıyoruz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyor ve Mishima istasyonuna gidiyoruz. Dünyanın en hızlı trenlerinden biri olan Shinkansen’e bineceğiz. 15:48’de hareket eden trenimiz (Kyoto’da yapılacak tren değişikliği ile) 19:30’da Hiroshima’ya varıyoruz ve saatte ortalama hızımız 200 kilometre olacaktır. Hiroshima’ya varışımız sonrasında Tren garına çok yakın konumdaki Hotelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Hiroshima’dadır.

Not: Shinkansen Ekspresindeki kısıtlı yer nedeni ile büyük bagajlarımız Tokyo Hotelden Kyoto Hotel’e ayrı bir araç ile transfer edilecektir. Hiroshima konaklaması için yanımıza sadece ufak el çantası alıyoruz.

5.Gün, 17 Kasım 2020, Salı Hiroshima – Miyajima Adası – Hiroshima -> Kurşun Tren ile -> Kyoto (360Km)

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Miyajima Adasına gidip UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’deki Itsukushima Shinto anıt mezarını ziyaret ediyoruz. Gezilerimiz sonrası 2.Dünya Savaşı’nda atom bombası atılan ve 200 bin insanın yaşamını yitirdiği Hiroşima’da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Atom Bombası’nın düştüğü ve günümüzde “Barış Parkı” olarak adlandırılan ören yerine gidiyoruz. Burada bombanın yıktığı bölgede ayakta kalan ender binalar restore edilmeden o günkü hali ile görmek mümkün olacaktır. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde olan Atom bombası kubbesi, Barış parkı, Barış anıtı müzesi ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrası Tren istasyonuna gidiyor ve Kyoto’ya hızlı Shinkansen Kurşun treni ile 17:04’de hareket ediyoruz. Kurşun tren Japonya’nın en güzel şehirlerinden ve imparatorluğun ilk merkezi olan Kyoto’ya 18:44’de varıyoruz. II. Dünya Savaşı sırasında, Japonya’da bombalanmamış tek şehir Kyoto’dur. Otele transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Kyoto’dadır.

6.Gün, 18 Kasım 2020, Çarşamba Kyoto

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası tam gün Kyoto gezimizi gerçekleştiriyoruz. Japonya’nın en eski, en tarihi ve Japonlar’ı hâlâ geleneksel kıyafetleriyle sokaklarda yürürken görebileceğimiz nadir yerlerden biridir. Tarihi Kyoto şehri, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Bu tarihi şehirde yapacağımız şehir turunda; 1397 yılına tarihli Zen Budist tapınağı olan Kikakuji altın köşk tapınağını, Nijo Kalesi ve Geyşa semti olarak bilinen Gion Bölgesinde yürüyüş turu yapıyoruz. Serbest öğle yemeği sonrasında Fushimi Inari Tapınaklarını ziyaret ediyoruz. Sonrasında ‘’KOYO’’ dönemini en güzel şekilde gözlemleyebileceğimiz yerlerden biri olan Arashiyama’ya gidiyoruz. Bu bölgeyi keşfediyor ve yürüyüş turu yapıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Kyoto’dadır.

7.Gün, 19 Kasım 2020, Perşembe Kyoto – Geisha Gecesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Kyoto gezimize devam ediyoruz. Kiyomizu Dera yani saf su tapınağını ziyaret ediyoruz. 780 yılında inşa edilmiş olup Japonya’nın en ünlü tapınaklarından biridir. Bir sonraki ziyaret yerimiz ise 5 katlı pagoda olan To-Ji. Bir sonraki durağımız ise 1602 yılında yapılan Nishihongan-ji tapınağı ve hemen karşısındaki Ryukoku Budizm Müzesinin ziyaret ediyoruz. Son ziyaret noktamız ise fotoğraf severlerin ilgi gösterdiği Arashiyama Bambu korusudur. Ziyaretlerimiz sonrası serbest zaman alıyoruz. Akşam Kyoto gala yemeğimizi limitli içkili olarak Geisha ve Maiko Dans show’u eşliğinde yerel bir restoranda alıyoruz. (Maiko’nun ki Genç Geyşa’lar bu şekilde adlandırılır) Gezilerimiz sonrası hotelimize geri dönüyoruz. Konaklama Kyoto’dadır.

8. Gün, 20 Kasım 2020, Cuma Kyoto - Nara (40 km.) - Tokyo

Kahvaltının ardından erkenden hareket ediyoruz. Kyoto’nun 40 km. kadar güneyine gidiyor ve 8. yüzyılda kurulmuş bir açık hava müzesi olan Nara şehrine geliyoruz. Nara şehri, iki farklı kültür varlığı ile UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Budist heykeller topluluğu ile UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndedir. Ayrıca Nara, tarihi eserleri ile yine UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Nara’da yapacağımız gezi esnasında dünyanın tahtadan yapılmış en büyük mabedi olan Todaiji Tapınağı'nda yer alan 49 metre yüksekliğindeki bronzdan yapılmış dünyanın en büyük Buda heykeli, 3 bin fener ile süslenmiş Kasuga Taisha Tapınağı göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Ziyaretlerin ardından Osaka’ya devam ediyor ve burada Dotonbori Bölgesi'nde öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrası, Japonya’daki en ünlü kalelerden biri olan Osaka Kalesi'ni ziyaret ediyoruz. İlk inşası 16. yüzyıla tarihlenen Osaka Kalesi, Japon mimarisinin en güzel örneklerindendir. Kale gezimizin ardından Kyoto Tren İstasyonu'na transfer oluyoruz. 16.06’da hızlı tren ile hareket ediyor ve saat 18.33’te Tokyo’ya varıyoruz. Varışımızın ardından aracımızla buluşup otelimize transfer oluyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir.

9. Gün, 21 Kasım 2020, Cumartesi Tokyo - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanın ardından havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları'nın TK 199 sayılı seferi ile 22.50’de hareket ediyoruz. Geceleme uçaktadır.

10. Gün, 22 Kasım 2020, Pazar İstanbul

Yaklaşık 12 saatlik uçuş sonrası sabaha karşı saat 05.20’de İstanbul Havalimanı'na varıyoruz.

Dahil/Dahil Değil

 • Japonya’yı uzman rehber eşliğinde gezebilme farkı
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Tokyo - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Dört ve beş yıldızlı kaliteli otellerde 7 gece oda ve açık büfe kahvaltı dâhil konaklama
 • Tur esnasında belirtilen 6 adet akşam yemeği
 • Yemeklerden biri Tokyo’da Shabuzan Restoranı'nda Japon bifteği olarak alınacaktır.
 • Yemeklerden biri Kyota’da Geisha performansı limitli içkili olarak alınacaktır.
 • Klimalı tur aracı ile ulaşım hizmeti
 • Yerel İngilizce bilen rehber
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Dünyanın en hızlı trenlerinden biri ile (Shinkansen Ekspresi) ile seyahat.
 • Osaka - Tokyo arası hızlı trenle yolculuk
 • Tur bilgi notları
 • Havalimanı vergileri
 • Türk Hava Yolları hizmet bedeli
 • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası
 • Tüm öğle yemekleri
 • Turun 2, 9. günleri akşam yemekleri uçakta alınacaktır
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Dahil olan yemeklerde alınan içecekler
 • Yurt dışı çıkış harcı (50TL)
 • İsteğe bağlı İptal ve Seyahat Sağlık Sigortası

Önemli Bilgiler

Uçuş İle İlgili Bilgi
Bu turda Modern filosu nedeni ile THY tercih edilmiştir. Türkiye’den kalkışta Business sınıfı mevcut olup upgrade yaptırmak isteyen misafirlerimiz, satış yetkililerimize bu konuda danışabilirler.

Kıtalar arası uçuşlarda her yolcu yanına sadece 1 büyük bagaj + 1 ufak kabin bagajı alabilme hakkı vardır. Yanınızda götüreceğiniz bagaj maksimum 20 kg olmalıdır. Yanınızda daha fazla bagaj götürmek isterseniz 20Kg aşan ağırlık ücrete tabi olacaktır (Ağırlığa bağlı olarak 50.-Eu veya daha fazla). 8 kg aşmayan ufak kabin bagajlarını (genelde 23 x 40 x 55cm ölçülerinde) yanınıza kabin içerisine alabilirsiniz. Eğer uçuş esnasında yanınıza kabin bagajı alacaksanız bagajınızın içerisinde sıvı (su, meşrubat, krem, parfüm vs.) olmamasına dikkat ediniz. Bu ürünlere aktarmalı uçuşlarda güvenlik gerekçesi ile havalimanlarında güvenlik kontrolü esnasında el konulabilir.
Sigorta İle İlgili Not
Tur fiyatına, yasayla zorunlu kılınan Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası dahildir. Bu sigorta poliçesi 1618 Sayılı Yasanın öngördüğü şartları taşımakta olup Acente ve Havayolu şirketinin iflası halinde kullanılan bir teminattır.

Tur ücretine İsteğe bağlı İptal ve Seyahat Sağlık Sigortası dahil değildir. Dileyen misafirlerimiz mücbir sebeplerle son anda turun iptal edilmesi halinde toplam tur bedelinin yüzde 75’ine kadar iade almayı mümkün hale getiren iptal sigortası dahil Tıbbi tedavi teminatların olduğu Sağlık sigortası ve Bagaj kaybı, uçak kaçırma gibi diğer teminatları içeren Seyahat güvence paketini alabilirler. Seyahat güvence paketini tur kayıt esnasında en geç 24 saat içerisinde alınmalıdır. Sonrasında alınan sigortalarda ise iptal teminatı hariç kalan teminatlar geçerli olmaktadır.
Sözü edilen ek teminatları kapsayan sigorta poliçesi bu tur için 245-USD ‘dur. Dileyen misafirlerimiz tur kayıt esnasında yaptırabilirler. 70 yaş ve üstü misafirlerimize %100 sürprim uygulanmaktadır.
Geyşa ve Özel Geyşa Gecesi Hakkında Bilgi
Gezimizin en önemli anlarından biri olan Geyşa gecesi hakkında bilgi vermek isteriz. Öncelikle Geyşa nedir paylaşmak isteriz. Geyşa sanılanın aksine sadece erkeklere en iyi şekilde hizmet etmek üzere eğitilmiş, onlara şarkı söyleyen, dans edip sohbet eden, yemek yemede hizmet edip sonrasında kart benzeri oyun oynayan bayan hizmetlilerdir.

Eğitimleri daha çocuk yaşta başlayıp 18-20’li yaşlarda özel bir tören ile Geyşa olan bu bayanların Geyşa öncesi çıraklık dönemlerine Maiko denir. İyi bir Geyşa 40- 50 yaşında bile olsa erkeklere hizmet vermeye devam eder, takdir görür, talep görür.

Antonina olarak bu geceyi en özel bir şekilde geçirebilmeniz için Kyoto’da geleneksel Japon bahçesi içinde yer alan restorana gidiyoruz. Sadece grubumuza özel bir odasında gerçek bir Geyşanın hizmeti ve dansı eşliğinde rahatsız edilmeden her bir adımı hareketi yakinen görerek akşam yemeğimizi alıyor yüzlerce senelik bu geleneği bizde yaşıyoruz.

Akşam yemeği esnasında bize Japon ezgileri ile bir müzisyen eşlik etmekte ve yemek boyunca sınırsız Japon içecekleri deneme ve tatma imkânınız olacak. Bu yemeğin bir diğer özelliği ise güzel görüntüsü ve lezzeti ile sizleri büyüleyecek olmasıdır.
Ek Bilgiler
Para : Japonya, nakit kullanımının en yoğun olduğu ülkelerden birisidir. İyi restoranlarda ve bazı dükkânlarda kredi kartı kabul edilmektedir ama nakit tercih edilir. Çoğu dükkânda kredi kartı geçerli değildir. Özellikle, düşük hesaplı alışverişlerde nakit ödeme yapılması beklenir. Tokyo da dâhil olmak üzere şehirlerde döviz bürosu bulmak sorun olabilir. Nikko, Hakone, Hiroshima’da döviz bürosu bulunmamaktadır.

Japonya’ya vardığınızda havalimanında bozdurmanızı tavsiye ederiz. Havalimanında işlemler zahmetsizce ve hızlı olmakla birlikte kur oranları adil olmaktadır.

Elektrik : Japonya’da elektrik voltajı 100Volt olup Türkiye fiş sistemi Japonya’ya uyumlu değildir. Kore’de ise 220Volt elektrik sistemi vardır. Turumuza katılan katılımcıların yanlarındaki elektrikli aletleri kullanabilmeleri için adaptör götürmeleri önerileri. Mevcut şarj cihazların çoğu 100-220Volt arası çalışmaktadır fakat gene de sorun yaşamak için şarj cihazınızın üzerinde yazan bilgileri kontrol etmenizde fayda vardır.

Saat : Japonya Türkiye saatinden 7 saat ileridedir. İstanbul’da Öğle 12.00 iken Tokyo’da akşam 19.00’dır. Tokyo’da Öğle 12.00 iken İstanbul’da Sabah’a karşı 05.00’dır.

Cep Telefonları : Japonya’da farkı bir GSM sistemi olduğundan Türkiye’deki cep telefonlar Japonya’da telefonunuz uluslararası görüşmeye açık olsa bile çalışmamaktadır. Telefon kullanmak isteyen misafirlerimiz Japonya’da havalimanında telefon kiralayabilir.


Adet gelenek ve görenek :
- Bazı Japon restoranına girişte ayakkabılar çıkartılmaktadır. Zaten Japonlar batılılar gibi evlerine ayakkabı ile girmezler, terlik kullanırlar.
- Japonya’da selamlaşmak için Ojigi yani eğilerek selamlaşma yapılır. Bu aynı zamanda selam haricinde, teşekkür ederken, ayrılırken veya özür dilerken kullanılır. El teması yoktur. Bir çocuğun bile başını severseniz size garip bakabilir.
- Kimano Japonya’ya özgü geleneksel giysi çeşididir. Bayanlar için olduğu kadar erkekler içinde mevcuttur.
- Banyo kültürleri farklıdır. Genellikle duş almaz evlerinde özel kuvvetlerine su doldurarak tüm aile bireyleri aynı su ile yıkanır.
- Saygı her şeydir. Evde işte herkes birbirlerine karşı saygılıdır.
- Yemekleri yemek için kullanılan çubuklara “Hashi” denir. Hashi’yi örneğin pilavın içine saplamak görgüsüzlük olarak görülür. Kullanılmadığı zaman tabağın yanına konulmalıdır.
- Yemek yerken (Örneği sulu makarna) höpürdetmek ayıp sayılmamaktadır. Aksine yemeği beğendiğinizin bir ifadesidir.
- Japonya’da tarım için alanlarda daha çok beslenmeye yönelik ürünler (Pirinç gibi) yetiştirildiğinde meyveler az bulunur ve oldukça pahalıdır.
Sıkça Sorulan Sorular
Bu tur çok pahalı değil mi?
Japonya dünyanın en pahalı ülkelerinden biridir. Hizmet sektörü ürünleri örneğin konaklama, yeme içme, araç, şoför hizmetleri Avrupa’ya kıyasla çok daha pahalıdır. Örneğin Kyoto’da alacağımız gala akşam yemeğinde özel bir odada sadece grubumuza hizmet edecek olan her bir Gayşa için 500Eu ödenecektir ki buna ödeyeceğimiz yemek bedeli, servis, bahşiş dahil değildir.
Bunları dikkate alınca fiyat konusunda düşünceniz değişecektir.

Extra gezi var mıdır?
Diğer tüm turlarımızda olduğu gibi bu gezimizde de herhangi bir extra gezimiz yoktur.

Alışveriş etkinliği varmı?
Antonina olarak siz değerli misafirlerimizin gezideki kısıtlı zamanlarının farkındayız. Diğer acentelerin kültürel etkinlik gibi resim atölyesi, el sanatları atölyesi adı altında alışveriş mekânlarına girişleri Antonia’nın turlarında yoktur. Tabi ki gezilerde hediyelik eşya alımı için rehberlerimiz tarafından uygun yerlerde alışveriş için serbest zamanlar verilmektedir.

Faturamı nasıl alırım?
Tüm misafirlerimiz yaptıkları ödeme karşılığında gezi gerçekleştikten sonra faturaları düzenlenmekte olup misafirlerimize posta ile gönderilmektedir. Arzu edildiği taktirde faturanız şirketinize de kesilme imkanı vardır.

Kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Vade farkları ödenmek koşulu ile birçok bankanın kartına taksit yapma imkanımızda vardır.

Business sınıfı uçabilir miyim?
Gezilerimize dahil olan uçak biletleri ekonomi sınıfıdır. Ekonomi sınıfı ile Business sınıfı arasındaki fark ödenerek Business uçma imkânı vardır.

Gezi esnasında yanımda Euro mu USD mı götürmeliyim?
Uygun bulursanız Türkiye’den Japon yeni alabilirsiniz. Yanınızda döviz götürecekseniz USD götürmeniz daha uygun olacaktır.

Değerlendirmeler

0/5
Değerlendirilmemiş
Ortalaması alındı 0 review
Harika
0
Very Good
0
Ortalama
0
Kötü
0
Korkunç
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Bir değerlendirme ekle

Created with Sketch.
$6,350,00

Sizi Arayalım

Bu turları da beğenebilirsin

Bültenimize Abone Olun

Gelen kutunuza harika bilgiler gönderiyoruz