fbpx
from ₺545,00
Rezervasyon Yap

İstanbul’da Prens Adalarına Mavi Yolculuk

Created with Sketch. İstanbul
Değerlendirilmemiş
Created with Sketch.

Tur Tarihi

04 Ekim 2020 Pazar

Created with Sketch.

Tur Tipi

Günlük Tur

Created with Sketch.

Tur Süresi

Günübirlik

Created with Sketch.

Dil

Türkçe

Genel Bakış

Adalar Bizans dönemi boyunca sürgün yeri olarak kullanılmış. Dönemin ulaşım şartları düşünüldüğünde sürgün sayılabilecek bir yer tabi ki. Osmanlı dönemine gelindiği zaman gayrimüslimlerin ve edebiyatçıların belki de kendilerini saklamak için kullandıkları uzak bir köşe olmuştur. Ulaşım imkanları arttıkça adaların kaderi de adeta baştan yazılmış ve İstanbul’da yaşayan insanların kafa dinlemek yahut kaçamak yapmak için sığındıkları limanlar olmuştur.

 Biz de özel teknemize binip, peşimize Marmara’nın tatlı rüzgarını takıp, gürültüyü, stresi şehirde bırakarak haftanın geri kalanı için enerji depolamak ve güzel bir hafta sonu geçirmek için sizleri İstanbul’un dibinde gizlenmiş ve Ege’nin güzel koylarından rol çalan, Konstantinapolis’in sürgün yeri, İstanbul’un cenneti adaların güzel koylarında, bütün adaları çepeçevre dolaşarak yapacağımız mavi yolculuğumuza davet ediyoruz.

Devamını Gör

Tur Detayları / Programı

BULUŞMA YERİ VE SAATİ

Eminönü Boğaziçi Yol Tur İskelesi Önü, 09.00
Kadıköy Turyol Yeni İskele (Haldun Taner Sahnesi yanı) 09.30

TUR BİTİŞ SAATİ VE TARİHİ

Kadıköy Turyol Yeni İskele (Haldun Taner Sahnesi yanı) 15.30
Eminönü Boğaziçi Yol Tur İskelesi, 16.00

PROGRAM

Özel tekneyle Kınalıada, Burgazada, Kaşık Adası, Heybeliada, Büyükada civarını geziyoruz. Gezimizin ardından Büyükada’ya yanaşıyor ve tekneden iniyoruz. Öğle yemeğinin ardından, Büyükada’da yapacağımız gezimizden sonra Adalar Müzesini geziyoruz. Geziden sonra tekneye binip adaların etraf koylarını geziyoruz

Dahil/Dahil Değil

 • Uzman rehberlik
 • Özel tekne
 • Sabah poğaçası ve çayı
 • Kilise bağışları
 • Öğle yemeği
 • Çay ikramı
 • Müze giriş ücretleri
 • Tur bilgi notları

  Önemli Bilgiler

  Önemli Notlar
  Tur programımızda belirtilen saatte teknemiz hareket edecektir ve grubumuz tura başlayacaktır. Tur buluşma yerimizde hareket saatinden 15 dakika önce bulunmanızı gerekmektedir. Geç kalınması durumunda sorumluluğun firmaya ait olmadığını belirtmek isteriz.
  Tura gelirken yanınızda şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmenizi rica ederiz.
  Turumuz sırasında yüzme amaçlı bir mola verilmeyecektir.
  Tur İptal Koşulları
  Rezervasyonun kesinleşmesi için tur katılım bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  Tur tarihine 5 gün kala yapılan iptallerde, tur bedelinin %50’si iade edilir. Son 3 gün yapılan iptallerde, katılımcının hakkı saklı kalır ve herhangi bir iade yapılmaz.
  Tur tarihine 3 günden az zaman kalan durumlarda ise herhangi bir iade yapılmaz ve geçerliliğini yitiren ödeme, katılımcıya herhangi başka bir tur için hak kazandırmaz.
  Mücbir nedenlerden dolayı (hava, yol koşulları vs.) yapılamayan ya da eksik yapılan gezilerden Antonina Turizm sorumlu tutulamaz.
  0-6 yaş arası çocuklardan, turda araçta koltuk işgal etmemeleri ve ayrı bir öğle yemeği almamaları durumunda ücret alınmamaktadır. 7 yaş ve üzeri çocuk katılımcılardan tam ücret alınır.
  Turlar, tur programı, ulaşım, rehberlik hizmetleri, yemek servisi ile bir bütündür ve bu hizmetler birbirinden ayrı düşünülemez.
  Antonina Turizm, öğlen ve akşam yemekleri için belirtilen restoran ve mönüde, güncel ihtiyaçlara göre değişiklik yapabilir.
  Turlarımız en az 35 kişi ile gerçekleşir. Turun gerçekleşmesi için yeter sayıya ulaşılamadığında, tur farklı bir tarihe ertelenir ya da iptal edilir.
  Acenteden kaynaklı tur erteleme ya da iptallerinde, yapılan ödeme farklı bir tura kaydırılabilir ya da isteğe bağlı olarak acente tarafından, tur katılımcısına iade edilebilir
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, müze & ören yeri giriş ücretleri vb. haklar iade edilmez.

  Değerlendirmeler

  0/5
  Değerlendirilmemiş
  Ortalaması alındı 0 review
  Harika
  0
  Very Good
  0
  Ortalama
  0
  Kötü
  0
  Korkunç
  0
  Showing 1 - 0 of 0 in total

  Bir değerlendirme ekle

  Created with Sketch.
  ₺545,00

  Bu turları da beğenebilirsin

  Bültenimize Abone Olun

  Gelen kutunuza harika bilgiler gönderiyoruz