fbpx
from ₺1,495,00
Rezervasyon Yap

Abant’ta Sonbahar

Created with Sketch. Bolu
Değerlendirilmemiş
Created with Sketch.

Tur Tarihi

28 - 29 Kasım 2020

Created with Sketch.

Tur Tipi

Kültür Turu

Created with Sketch.

Tur Süresi

2 Gün 1 Gece

Created with Sketch.

Dil

Türkçe

Tur Detayları / Programı

1.GÜN 28 KASIM 2020, CUMARTESİ İSTANBUL - GÖYNÜK - MUDURNU - ABANT

Sabah 06.00’da Taksim Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünde, saat 06.30'da Kadıköy Haldun Taner önünde buluşuyoruz. Yol üzerinde molamızı verdikten sonra, yaklaşık 4 saat sürecek yolculukla bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemsettin’in memleketi Göynük’e varıyoruz Şehirde Akşemsettin Türbesi, Romalılar döneminden beri kullanılan hamamı ve 1923–24 yılları arasında İstiklal zaferimizin anısına yapılmış, 1960’da restore edilmiş Zafer Kulesi’ni dışarıdan fotoğraflama imkânı buluyoruz. Göynük gezimiz sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri ile ünlü olan Mudurnu’ya varıyoruz. Öğle yemeği molası sonrası Osmanlının ilk dönem eserlerinden Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı’nı geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan ve eski yapılara örnek teşkil ederek geçmişe yolculuk etmenizi sağlayacak Armutçular Konağı’nı dışarıdan görüyoruz. Mudurnu gezimizin ardından Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi konaklayacağımız Abant gölü kenarındaki otelimizde alıyoruz. http://www.taksimotelcilik.com.tr/tr/abant-palace-otel

2.GÜN 29 KASIM 2020, PAZAR ABANT - CENNET GÖLÜ - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Abant Gölü kıyısında keyifli yürüyüş yapıyoruz. Ardından konakladığımız otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor, yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralı Cennet Gölü’ne (Gölcük Gölü) varıyoruz. Göl kenarında karışık ızgara olarak alacağımız öğle yemeği menüsü ardından göl kenarında yürüyüş yapıyor, enfes görüntüsünü fotoğraflama imkânı buluyoruz. Yürüyüşümüzü tamamlamamız ardından İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzun ardından İstanbul’a varış.

Dahil/Dahil Değil

 • Abant Palace Otel’de 1 gece, akşam yemeği dahil konaklama
 • Bölgeyi uzman rehber eşliğinde gezebilme farkı
 • Konforlu araçlarımızla ulaşım hizmeti
 • Milli park, müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası
 • Otoban ve otopark ücretleri
 • Deneyimli seyahat yazarı tarafından hazırlanmış gezi kitapçığı
 • KDV
 • Öğle Yemekleri
 • Otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Yemeklerde alınan ekstra içecekler
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası

Önemli Bilgiler

Sigorta İle İlgili Not
Tur fiyatına, yasayla zorunlu kılınan Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası dâhildir. Bu sigorta poliçesi 1618 Sayılı Yasanın öngördüğü şartları taşımakta olup Acente ve Havayolu şirketinin iflası halinde kullanılan bir teminattır.
Tur ücretine Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası dâhil değildir. Dileyen misafirlerimiz mücbir sebeplerle son anda turun iptal edilmesi halinde toplam tur bedelinin yüzde 75’ine kadar iade almayı mümkün hale getiren iptal sigortası dâhil, Tıbbi tedavi teminatları, Bagaj kaybı, gibi teminatların geçerli olduğu ek sigortayı alabilirler. Bu ek sigorta ve güvence paketini tur kayıt esnasında en geç 24 saat içerisinde alınmalıdır. Sonrasında alınan sigortalarda ise iptal teminatı hariç Sağlık ve bagaj kaybı gibi diğer teminatlar geçerli olmaktadır.Sözü edilen ek teminatları kapsayan sigorta poliçesi bu tur için 39 TL olup dileyen misafirlerimiz tur kayıt esnasında yaptırabilirler. 70 yaş ve üstü misafirlerimize %100 sürprim uygulanmaktadır.


TEMİNATLAR LİMİT
TUR İPTALİ TUR BEDELİ KADAR
TIBBİ TEDAVİ
GERİ DÖNÜŞ/TIBBİ NAKİL 2850,00 TL
ÖLÜM HALİNDE CENAZENİN İKAMETE NAKLİ
BAGAJ KAYBI VEYA HASARI 1100,00 TL
BAGAJ GECİKMESİ 425,00 TL
AKRABA ZİYARETİ ULAŞIM GİDERLERİ
İLAÇ GÖNDERİMİ DAHİL
ACİL MESAJLARIN İLETİLMESİ DAHİL
Diğer Notlar
Gezi programlarımız mevsim koşullarına en uygun ziyaret noktaları seçilerek ve açık havada daha fazla zaman geçireceğimiz şekilde düzenlenmiştir.

Antonina Turizm gezi öncesinde misafirlerin onayıyla ateş ölçümü yapmaktadır. Ateş ölçümü sonuçları doküman halinde acentemiz tarafından tutulmaktadır. Rehberin, tur aracı varsa kaptanın ve tüm grup üyelerinin güvenli sonuç vermesiyle gezimiz başlamaktadır. Ölçümde güvenli sonuç vermeyen misafirimiz maalesef geziye kabul edilmemektedir.

Acentemiz, araç içerisinde yeterince rahat alan sağlamak adına, gezi araçlarımızda tura katılım gösteren misafir sayısının iki katı kadar koltuk bulundurmaktadır. Her ikili koltuğa tek kişi oturabilecek şekilde araç içi düzen oluşturulmuştur.

Acentemiz İstanbul turları ve yakın çevre gezilerinde kendi araçlarını kullanmaktadır. Hijyen sorumluluğu doğrudan Antonina Turizm itinasıyla uygulanmaktadır.

Acentemiz, misafirlerimize gezi boyunca kullanmak üzere “Antonina Turizm Hijyen Kiti” temin etmektedir. Kitin içerisinde kişiye özel günlük iki adet maske, kişiye özel el dezenfektanı ve/veya birer şişe kolonya bulunmaktadır.

Servis aldığımız mekanlarda Bakanlık Genelgesine uygun olarak COVID-19 şartlarına yönelik sağlık uygulamaları yapıldığı acentemiz tarafından kontrol edilmektedir.

Gideceğimiz bölgenin coğrafi koşullarına ve hava şartlarına uygun giysi ile tura gelmenizi rica ediyoruz.

Tur kaydı, ödemenin yapılması ile kesinlik kazanır. Seyahat sigortasının geçerli olabilmesi için turdan önce “Tur Katılım Sözleşmesi’nin” imzalanması gerekmektedir.

Mücbir sebepler dışında “Tur Katılım Sözleşmesi’nde” yer alan iptal-iade koşulları geçerlidir.

Acentemiz, zorunlu durumlarda gezi içeriğine sadık kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir.

Değerlendirmeler

0/5
Değerlendirilmemiş
Ortalaması alındı 0 review
Harika
0
Very Good
0
Ortalama
0
Kötü
0
Korkunç
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Bir değerlendirme ekle

Created with Sketch.
₺1,495,00
İki Kişilik Odada Kişi Başı
Oda Seçenekleri
 • Tek Kişilik Oda Farkı(₺200,00) *

Bu turları da beğenebilirsin

Bültenimize Abone Olun

Gelen kutunuza harika bilgiler gönderiyoruz