fbpx
from ₺1,395,00
Rezervasyon Yap

Abant

Created with Sketch. Bolu
Değerlendirilmemiş
Created with Sketch.

Tur Tarihi

06 - 07 Şubat 2021

Created with Sketch.

Tur Tipi

Kültür Turu

Created with Sketch.

Tur Süresi

2 Gün 1 Gece

Created with Sketch.

Dil

Türkçe

Tur Detayları / Programı

1. GÜN 06 ŞUBAT 2021, CUMARTESİ İSTANBUL - GÖYNÜK - MUDURNU - ABANT

Sabah 06.00’da Taksim Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünde, saat 06.30'da Kadıköy Haldun Taner önünde buluşuyoruz. Yol üzerinde molamızı verdikten sonra, yaklaşık 4 saat sürecek yolculukla bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemsettin’in memleketi Göynük’e varıyoruz Şehirde Akşemsettin Türbesi, Romalılar döneminden beri kullanılan hamamı ve 1923–24 yılları arasında İstiklal zaferimizin anısına yapılmış, 1960’da restore edilmiş Zafer Kulesi’ni dışarıdan fotoğraflama imkânı buluyoruz. Göynük gezimiz sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri ile ünlü olan Mudurnu’ya varıyoruz. Öğle yemeği molası sonrası Osmanlının ilk dönem eserlerinden Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı’nı geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan ve eski yapılara örnek teşkil ederek geçmişe yolculuk etmenizi sağlayacak Armutçular Konağı’nı dışarıdan görüyoruz. Mudurnu gezimizin ardından Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi konaklayacağımız Abant gölü kenarındaki otelimizde alıyoruz. http://www.taksimotelcilik.com.tr/tr/abant-palace-otel

2. GÜN 07 ŞUBAT 2021, PAZAR ABANT - CENNETGÖLÜ - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Abant Gölü kıyısında keyifli yürüyüş yapıyoruz. Ardından konakladığımız otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor, yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralı Cennet Gölü’ne (Gölcük Gölü) varıyoruz. Göl kenarında karışık ızgara olarak alacağımız öğle yemeği menüsü ardından göl kenarında yürüyüş yapıyor, enfes görüntüsünü fotoğraflama imkânı buluyoruz. Yürüyüşümüzü tamamlamamız ardından İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzun ardından İstanbul’a varış.

Dahil/Dahil Değil

 • Bölgeyi uzman rehber eşliğinde gezebilme farkı
 • Konforlu araçlarımızla ulaşım hizmeti
 • Abant Palace Otel’de 1 gece, akşam yemeği dahil konaklama
 • Milli park; müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası
 • Otoban ve otopark ücretleri
 • Deneyimli seyahat yazarı tarafından hazırlanmış gezi kitapçığı
 • KDV
 • Öğle Yemekleri
 • Otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Yemeklerde alınan ekstra içecekler
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası

Önemli Bilgiler

Sigorta ile İlgili Not
Tur fiyatına, yasayla zorunlu kılınan Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası dâhildir. Bu sigorta poliçesi 1618 Sayılı Yasanın öngördüğü şartları taşımakta olup Acente ve Havayolu şirketinin iflası halinde kullanılan bir teminattır.
Tur ücretine Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası dâhil değildir. Dileyen misafirlerimiz mücbir sebeplerle son anda turun iptal edilmesi halinde toplam tur bedelinin yüzde 75’ine kadar iade almayı mümkün hale getiren iptal sigortası dâhil, Tıbbi tedavi teminatları, Bagaj kaybı, gibi teminatların geçerli olduğu ek sigortayı alabilirler. Bu ek sigorta ve güvence paketini tur kayıt esnasında en geç 24 saat içerisinde alınmalıdır. Sonrasında alınan sigortalarda ise iptal teminatı hariç Sağlık ve bagaj kaybı gibi diğer teminatlar geçerli olmaktadır.Sözü edilen ek teminatları kapsayan sigorta poliçesi bu tur için 49 TL olup dileyen misafirlerimiz tur kayıt esnasında yaptırabilirler. 70 yaş ve üstü misafirlerimize %100 sürprim uygulanmaktadır.
Tur ile İlgili Notlar
Gideceğimiz bölgenin coğrafi koşullarına ve hava şartlarına uygun giysi ile tura gelinmesi rica olunur.

Tur kaydı ödemenin yapılması ile kesinlik kazanır. Seyahat sigortasının geçerli olabilmesi için turdan önce “Tur katılım sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir.

Mücbir sebepler dışında “Tur Katılım sözleşmesindeki iptal-iade koşulları geçerlidir.

Çocuk indirimleri, iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
70 yaş üzeri misafirlerimizin sigortadan oluşan sür prim farkı fiyata yansıtılacaktır.

Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir. Turumuz en az 15 yetişkin katılımcı ile gerçekleştirilir.

Acentemiz zorunlu durumlarda tur içeriğine sadık kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir.
Created with Sketch.
₺1,395,00
İki Kişilik Odada Kişi Başı
Oda Seçenekleri
 • Tek Kişilik Oda Farkı(₺200,00) *

Bu turları da beğenebilirsin

Bültenimize Abone Olun

Gelen kutunuza harika bilgiler gönderiyoruz