fbpx

Sık Sorulan Sorular

Neden seyahat etmeliyim?
Yeryüzünde görülmeye ve keşfedilmeye değer çok yer var. Seyahatler, kendinize ve sevdiklerinize değer katmak; gittiğiniz şehirleri, ülkeleri, insanlarını ve dahası yeryüzünü anlamak için size büyük bir fırsat verir. Keyifli bir seyahat deneyimi, hayata daha mutlu gözlerle bakmanızı sağlar.
Antonina Turizm ile seyahat etmenin ayrıcalıkları nelerdir?
Antonina Turizm ile ortalama 15 kişilik gruplar ile seyahat edersiniz. Tur süresince tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş olduğundan, siz sadece kültür odaklı turunuzun keyfini çıkarırsınız. Tur dönüşünüzde memnuniyetinizi paylaşacak ekibimiz, ofisimizde sizi ağırlamak için her zaman bekler.
Turizm hizmetlerinin yanında hangi hizmetleri de vermektesiniz?
Kişiye özel turlar, uçak bileti ve vize hizmetlerinin yanı sıra, sizleri dilediğiniz zaman ofislerimize kahve ikramına bekleriz.
Antonina Turizmin temel ilke ve prensipleri nelerdir?
Yüksek misafir memnuniyeti odaklı bir turizm hizmeti, temel ilkemizdir. Kalite, güven ve mutlu misafirler, prensiplerimizin en başında gelir.
Antonina Turizm’de hangi konseptlerde turlar bulunur?
Kültür içerikli, tematik ve özgün programlar ile İstanbul ve çevresi, yurt içi ve yurt dışı turlarımız misafirlerimizin hizmetindedir.
Antonina Turizm ile nasıl seyahat edebilirim?
Antonina Turizm’e farklı iletişim kanallarından (telefon, e-posta ve sosyal medya vb.) rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizi büyük bir keyifle karşılayacak olan seyahat danışmanlarımız, hayal ettiğiniz tatilinizi gerçekleştirmek üzere yol göstericiniz olacaklardır.
Antonina Turizm rehberlerinin bilgi ve kültür birikimi ne düzeydedir?
Profesyonel rehberlerimiz, akademisyenler ve konularının uzmanı olan “seçkin” isimlerden oluşmaktadır.
Hangi havayolu şirketi ile anlaşmalısınız?
Gezilerimizin yüzde 90’ı Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilmektedir. Gezi rotamıza göre diğer yerel ve uluslararası havayollarını da kullanmaktayız.
Uçuş işlemlerim nasıl yapılır?
Gezilerimize katılan ve/veya münferit bilet alan misafirlerimizin işlemleri, tecrübeli kadromuz ile yapılmakta ve kendilerine en doğru şekilde yol gösterilmektedir.
Uçuşumdaki koltuk ve sınıf seçimimi düzenleyebilir miyim?
Havayolları kuralları çerçevesinde koltuk ve sınıf seçimi yapılabilmektedir.
Antonina Turizm’in sunduğu otel / konaklama hizmeti ne düzeydedir?
Tur programlarımızda yer alan tüm otellerimiz, daha önce birçok kez deneyimlenmiş, misafir memnuniyeti yüksek ve bölgesinin en seçkin mekânlarından oluşmaktadır. Otellerimiz, gidilen şehrin merkez konumunda yer almaktadır. Tüm gezilerimizde taahhüt ettiğimiz otel kategorisine tamamen uyulur.
Vize işlemlerim nasıl yapılır?
Talebiniz doğrultusunda seyahat edeceğiniz tüm ülkeler için gerekli belgeler tarafınızdan istenecek ve sizin adınıza akredite olduğumuz konsolosluklardan başvurunuz tarafımızdan yapılacaktır.
Pasaport işlemlerim nasıl yapılır?
Dilerseniz adınıza online olarak size en yakın nüfus müdürlüğünden randevunuz alınacak, gerekli belgeler tarafınızdan talep edilecek ve pasaport başvurunuzu bizzat yapabileceksiniz.
Antonina Turizm ile ihtiyacım olduğu zaman iletişim kurabilir miyim?
Elbette. Seyahat danışmanlarımızla ofise gelerek görüşebilir, dilerseniz telefon ile ya da whatsapp üzerinden kolayca iletişim kurabilirsiniz.
Turların kontenjan sayısı kaç kişiliktir?
Tur kontenjan sayısı, turun temasına göre değişir. Örneğin İstanbul’da Noel turumuz, 150 kişi ile yılda sadece bir gün yapılır. Yurt içi ve yurt dışı turlarımız ise ortalama 15 kişi ile gerçekleştirilir.
Antonina Turizm kişiye ve kapalı gruplara özel turlar düzenliyor mu?
Evet. İster ailenizle, isterseniz arkadaş ya da iş grubunuzla birlikte “size özel” turlar oluşturabilirsiniz. “Antonina Size Özel” departmanımız, hayalinizdeki turu gerçekleştirebilmeniz için tüm detayları istediğiniz gibi şekillendiriyor ve sadece size özel programlar sunuyor.
Kişiye özel turlarda seyahat rotam nasıl belirleniyor?
Öncelikle sizi dinliyoruz. Gitmek istediğiniz bölgede, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre rota veya rotalar belirleme konusunda size danışmanlık yapıyoruz. Hedefimiz tamamen hayallerinizdeki seyahatleri sizin için tasarlamak…
Ödeme yöntemleri nelerdir?
Nakit, havale/eft, kredi kartı ve kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur.
İptal/İade koşulları nelerdir?
Genel şartlarımızı içeren sözleşmeye ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz. www.antoninaturizm.com/gezi-sozlesmesi

Bültenimize Abone Olun

Gelen kutunuza harika bilgiler gönderiyoruz