Norveç Fiyortları Oslo Bergen Kültür Turları - Antonina Turizm

Norveç Fiyortları Oslo Bergen Kültür Turları

Norveç Fiyortları Turu

Bir İskandinav ülkesi olan Norveç hayatınızın en ayrıcalıklı, en manzaralı, en keyifli, en keşif dolu rotası olmaya aday. Neden mi?

Doğa harikaları, Vikinglerle zenginleşen tarihi, kar sporlarının odak noktası olması gibi birçok eşsiz özelliği ile adeta masallar diyarı.

Aşağıdaki FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Norveç tarihinin önemli bir parçası olan Vikingler (diğer bir deyişle Norslar), İskandinavya’nın azılı korsan ve tüccarları olan ve yüzlerce yıl Avrupalıları korkutan bir kavim. Daha çok yağmacı olarak bilinen Vikingler her açıdan merak edilirler. Oslo’da bulunan Viking Gemi Müzesi, Vikinglerin tarihini, kültürlerini çok iyi anlatan detaylara sahiptir. Yolunuz Norveç’e düşerse uğramayı ihmal etmeyin.

Norveç’in bakir doğasını bambaşka bir açıdan en canlı haliyle yaşamak için keşiflerinizin bir bölümünü tren yolculuğu ile yapmanızı öneririz. Bu yolculukta size nehirler, dağlar, geçitler, yabani hayvanlar ve nice güzellikler eşlik edecek. Pencerelerin canlı birer tablo gibi sürekli değiştiği manzaralara açılması sizi mest edecek.

Dünyanın en meşhur tren yollarından olan Flam Railway size hiç unutamayacağınız fotoğraf kareleri sunacak. Bundan önce yaptığınız tren yolculuklarını unutturacak cinsten bir tren yolculuğuna hazırlayın kendinizi.

15 – 19 Haziran ve 27 – 31 Ağustos tarihlerinde Norveç Fiyortları Oslo Bergen turlarımızda olacağız. Üstelik her tarih için 2 farklı fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Detaylar burada

Online Ödeme