Dalmaçya Sahilleri Kültür Turları - Antonina Turizm

Dalmaçya Sahilleri Kültür Turları

Dalmaçya Sahilleri

17 – 24 Mayıs ve 27 Eylül 4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Dalmaçya Sahilleri kültür turlarımızda yer ayırtmak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

“Yeryüzünde cenneti görmek isteyen Dalmaçya’ya Gitsin”
Ünlü yazar George Bernard Shaw haklı mı, siz karar verin.

* Hırvatistan’ın güney sahil bölgesinde yer alan Dalmaçya sahilleri, Adriyatik Denizi kıyısında tüm ışıltısıyla uzanıyor.

* Dubrovnik
UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan Dubrovnik, Antik Roma’dan bugüne gelişen gotik, rönesans ve barok tarzdaki yapıları ve şehir surları ile tüm zenginliğini sergiliyor.

* Korçula Adası
Marco Polo’nun doğduğuna inanılan bu Orta çağ adası, muhteşem koyları ve plajları, üzüm bağları ve zeytinlikleri ile size huzur verecek.

* Hvar Adası
National Geographic Dergisi’nin Dünyada görülmesi gereken 10 Ada’dan biri olan Hvar Adası’ndaTersane, Baruthane, Stjepan Meydanı, Rönesans Tiyatrosu, Stjepan Katedrali sizi bekliyor.

* Zagreb
Meryem Ana’ya ithaf edilmiş 13. yüzyıla ait Gotik tarzdaki Zagreb Katedrali, Kardinal Sarayı, Lotrsçak Kulesi, Aziz Markus Kilisesi ardından dünyaca ünlü Hırvat heykeltıraş İvan Meştroviç’in Atölye Müzesi’ni ziyaret etmelisiniz.

Anlatmakla olmaz bizzat görmek gerek. Formu doldurun, sizi arayalım.

Online Ödeme