1- Gezi programlarımız mevsim koşullarına en uygun rotalarda ve açık havada daha fazla zaman geçireceğimiz şekilde düzenlenmiştir.

2- Antonina Turizm gezi öncesinde misafirlerin onayıyla ateş ölçümü yapmaktadır. Rehberin, kaptanın ve tüm grubun güvenli sonuç vermesiyle gezimiz başlamaktadır.

3- Gezilerimizde kullanmak üzere misafirlerimize Antonina Turizm Hijyen Kiti sağlamaktayız. Kitin içeriğinde kişiye özel günlük 2 adet maske, kişiye özel el dezenfektanı ve birer şişe kolonya bulunmaktadır.

4- Gezilerimizde servis aldığımız otellerin, restoranların ve araçların Bakanlık genelgesine göre hijyen kurallarına uygunluğu acentemiz tarafından kontrol edilmektedir.

5- Antonina Turizm, araçlarda katılımcı sayısının 2 katı kadar koltuk sayısı sağlamaktadır. Araç içerisinde yeterli alanı yaratmak adına bu kural istisnasız her gezimizde uygulanmaktadır.

6- Antonia Turizm, İstanbul turları ve yakın çevre gezilerinde kendi araçlarını kullanmaktadır.

7- Gezilerimizde buluşma anından veda anına kadar mutlaka gruba refakat eden bir acente yetkilisi bulunmaktadır.

8- Gezilerimizde hijyen kuralları çerçevesinde dinleme cihazları ve kulaklıklar, kit içerisinde verilecektir. Kulaklıklar kişiye özel olarak temin edilecektir. Ambalajlı olarak teslim edilecek ve misafirlerimizde kalacaktır.