Kayıt almaya devam ettiğimiz yurtiçi ve İstanbul turlarımız

Merhabalar Değerli Gezginlerimiz,

Her gün, haklı olarak, gezmeyi, öğrenmeyi, aktif olmayı, bazen de aktivist olmayı tercih eden Antonina Gezginleri olarak, hangi seyahatimizi, neden, nasıl, neye göre iptal etmeliyiz sorularıyla karşı karşıya kalıyoruz. Ekip olarak bize gelen tüm talepler karşısında hepimiz için en doğru kararı verebilmek için, ekip içinde oluşturduğumuz bu döneme özel bir ekiple, her bir turumuzun durumunu etraflıca değerlendiriyoruz.

Her kafadan farklı farklı sesler çıkarken, hep birlikte karanlığa boğulmamak adına, bu konuyla ilgili kararlarımız için bir mihenk taşı oluşturmalıydık. Bizim de mihenk taşımız; resmi kurumların aldığı karar ve açıklamalar.

• 10 Mart tarihine kadar İran turumuz dışındaki tüm yurtdışı turlarımıza devam kararı almıştık.

•  Ancak 11 Mart sabahı THY’nin de ertelemelerle ilgili açıklamaları, bizim uluslararası tedarikçilerle de görüşme ve tur erteleme süreçlerimizi başlattı.

•  Bu doğrultuda yurtiçi uçuşlar ve turlar ve İstanbul turlarımız devam ediyor.

•  Şu an yurtiçi uçuşların iptal edilmesiyle ilgili resmi bir açıklama bulunmadığı için ve buna bağlı yaptığımız ödemelerin ötelenmesiyle bir karar çıkmadığı için, resmi kurumlarımızın karar ve ilanlarına güvenerek biz de çok değerli rehberlerimiz ve acente yetkililerimizle size hizmet vermek için hazırız.

•  Ta ki yurtiçinde tüm uçuşların iptal edilip, evden çıkma yasağı gelene kadar…

Şimdiden hayatınıza, tüm duygu, düşünce ve çalışmalarımızla çok değer katabilme dileklerimizle…

Kayıt almaya devam ettiğimiz yurtiçi ve İstanbul turlarımız:

Saygılarımızla,