Untitled Document
Untitled Document
 
Untitled Document
Untitled Document ANASAYFA | ANTONİNA HAKKINDA | ATİLLA TUNA'DAN | GEZİYE ÇIKARKEN | TUR LİDERLERİ | BASINDA ANTONİNA | SİZDEN GELEN | İLETİŞİM
Untitled Document
   2015 YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI
   2014 İSTANBUL KÜLTÜR TURLARI
   2014 YURT İÇİ KÜLTÜR TURLARI
   2014 YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI
   2015 İSTANBUL KÜLTÜR TURLARI
   2014 TREN TURLARI
   GEMİ TURLARI
   SALON İSTANBUL
   ARKEOLOJİ TURLARI
   EHL-İ KEYF TURLARI
   EDEBİYAT TURLARI
  TURLARIMIZDAN VİDEOLAR
   ŞİRKETLERE ÖZEL
   NOSTALJİK DOLMUŞLAR
   DENİZ FENERLERİ TURİZMİ
   KATILIM-İPTAL-SİGORTA BİLGİLERİ

 • Tur Bilgisi
 • Tur Programı
 • Tur Lideri
 • Tarih / Fiyat
 • Yararlı Bilgiler
 • Rezervasyon Talebi
 • Foto Galeri
 
   

ÇİN Kültür Turu "Çin Seddi’nden Yangçe Nehri’ne”

Tur Tarihi : 25 Nisan - 06 Mayıs 2012 / 12 Gece 13 Gün
Tur Lideri : Uzman Rehber

PEKİN – ÇİN SEDDİ – SHİSANLİNG VADİSİ - XİAN – CHONGQİNG - YANGTZE NEHİR TURU ÜÇ BOĞAZ BARAJI - YICHANG - SHANGAİ - SUZHOU – TONGLİ

   
.

1.GÜN:
 24.04.2012
   İSTANBUL - PEKİN
 
İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde, Carte D’or Cafe’de, Antonina Turizm yetkilisi ile saat 21.30’da buluşuyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, Türk Hava Yolları’nın TK 20 sayılı seferi ile saat 23.45’te hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
   
 
   
 

2.GÜN:
 25.04.2012
   PEKİN
 
Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’e yerel saat ile 14.00’de varıyoruz. Yerel rehber ve otobüsümüz ile buluşuyor, ardından Pekin şehir merkezine gidiyoruz. Pekin’i tanımak amacı ile yaptığımız keyifli turumuzda ilk durağımız, geleneksel Çin Evleri’nin yer aldığı Hutongs adı verilen mahalle olacaktır. Bu geleneksel mahalledeki Çin Evleri’ni ve sokaklarını rickshaw denilen bir kişi tarafından sürülen bisiklet faytonla gezeceğiz. Çan ve Davul Kulesi’ni de ziyaret edip şehrin en işlek yeri olan Wangfujing Caddesi’nde turumuzu tamamlayacağız. Otobüsümüzle, kısa bir yolculuktan sonra otelimize varıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama dört yıldızlı otelimizde. Otelimiz: Beijing Capital Otel.
   
 
   
 

3.GÜN:
 26.04.2012
   PEKİN
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.30’da Pekin şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız, dünyanın en büyük meydanı olan Tian-An-Men. 800 metreye 500 metre boyutlarındaki bu meydan, aynı anda bir milyon kişiyi alabilmektedir. “Ebedi barış” anlamına gelen bu meydan, 1989 yılında kanlı bir şekilde bastırılan gösterilere ev sahipliği yapmıştır. Mao’nun Mozolesi ve önündeki anıtları görüyor, sonra da UNESCO Dünya Kültür Mirası olarak ilan edilen Yasak Şehir’i ziyaret ediyoruz. Hanedan soyu haricinde sıradan insanlara eskiden kapalı olan 9999 odalı bu saray, yaklaşık 250 dönümlük alanı ile dünyanın en büyük saray kompleksidir. 3 saati bulan Yasak Şehir gezisinin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında, 1420 yılında inşa edilen Cennet Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeUNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi ’nde bulunan Cennet Tapınağı, Çin’in en iyi korunan yapı topluluğudur. Çin tarihinde hüküm süren tüm imparatorlar, burada törenler yaparak, bol mahsul ve huzur için; toprak, güneş, ay, dağ, nehir tanrılarına dua ederlerdi. Tapınağın sınırları içinde bulunan parkın içi, günlerini bir hobi ile uğraşan veya arkadaşlarıyla vakit geçiren emeklilerle dolu. Gezimizin ardından kısa bir dinlenme için otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Bu akşamki mönümüzde farklı yemeklerin yanında, arasında Çin’in meşhur, nar gibi kızarmış Pekin Ördeği de olacaktır. Akşam yemeğinin ardından geceleme için otelimize dönüyoruz. Otelimiz: Beijing Capital Otel.
   
 
   
 

4.GÜN:
 27.04.2012
   PEKİN – ÇİN SEDDİ – SHİSANLİNG VADİSİ – PEKİN
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’de otobüsümüze binip, Pekin’in 70 km dışında yer alan büyük Çin Seddi’ni gezeceğiz. 1987’de UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi ’ne dâhil edilen Çin Seddi, Çin Denizi’nden Gobi Çölü eteklerine kadar yaklaşık 7 bin kilometre uzunluğundadır. M.Ö 221 yılında, Çin İmparatoru Yinzhen, Çin'i birleştirdikten sonra Moğol kavimlerin saldırılarını önlemek için inşa ettirmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra, dönüş yolumuzda yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında turumuza, Ming Hanedanı’nın on altı imparatorundan on üçünün gömülü olduğu Shisanling Vadisi’ni ziyaret ederek devam ediyoruz. Buraya, bu yüzden “13 İmparator Mezarı” da denmektedir. Feng Shui yöntemine göre kusursuz olan bu bölge, mezar olarak özellikle seçilmiştir. İmparatorun mezarı yarım daire biçimindeki tepelerin merkezindedir. Ziyaretin ardından Pekin’e geri dönüyoruz. Turumuz Lama Tapınağı ile devam ediyor. Lama Tapınağı, Pekin’deki en büyük Budist tapınağı olup, Prens Yongzhang’ın ikametgâhı olarak inşa edilmiş ve sonrasında tapınak haline getirilmiştir. Ziyaretin ardından Uygur Türkleri’ne ait bir restoranda Uygur yemeklerini tadıyoruz. Geceleme 4 yıldızlı otelimizde. Otelimiz: Beijing Capital Otel.
   
 
   
 

5.GÜN:
 28.04.2012
   PEKİN - XI’AN
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’de otobüsümüze binip, turumuza Pekin’in simgelerinden Yazlık Sarayı’nı gezerek devam ediyoruz. 12. yüzyıldan kalma Yazlık Saray ve İmparatorluk Bahçesi, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi ’ne dâhil edilen Çin kültür hazinelerinden biridir. Burası Çin’de en iyi korunmuş bahçe ve saraydır. Çin mimarisinin doğal ortamla bütünleştiği bahçe, suni de olsa Kunming Gölü kıyısında olup, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Yazlık sarayın bahçesindeki uzun koridor Çin mitolojisinden sahnelerle bezenmiştir. Mermer gemi, süslü köprüler göreceğimiz güzellikler arasında. Turumuzun ardından, Çin denince akla ilk gelen sevimli pandayı görmek için hayvanat bahçesine gidiyoruz. 1908 yılında kurulan bu hayvanat bahçesinde sadece Çin’e ait türler olmayıp, kutup ayıları, Afrika’dan getirilen yaban hayvanları ve çok sayıda canlı türleri bulunmaktadır. Ziyaretin ardından havalimanına gidiyor ve Air China’nın CA 1201 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’te Xi’an’a uçuyoruz ve 16.30’da varıyoruz. Tarihi İpek Yolu’nun başlangıç merkezi olarak bilinen Xi’an, Çince’de “Sonsuz Barış” anlamına geliyor. 13. yüzyılda Tang Hanedanlığı tarafından inşa edilen, Marco Polo ve Cengiz Han’ın da gördüğü 14 kilometre uzunluğundaki şehir surlarını görüyoruz. Kısa bir dinlencenin ardından otelimizden hareket ediyor ve akşam yemeğimiz için yerel bir restorana gidiyoruz. Tang Hanedanlığı’nın anlatıldığı bir gösteri eşliğinde alınacak akşam yemeğimizde, bin yıl öncesinin renkli kostümlerini, danslarını ve Tang Hanedanlığı’nın zenginliğini izleyebilecek, müziklerini dinleyebileceğiz. Akşam yemeğinin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz. Otelimiz: Shangri-la Golden Flower Otel.
   
 
   
 

6.GÜN:
 29.04.2012
   XI’AN
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’de hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi ’ne dâhil edilmiş olan, ilk Çin imparatoru Qin’in Mozolesi ve 6000 Terra Cotto Savaşçı Heykelleri’ni ziyaret ediyoruz. Bu heykel ordusu, ilk Çin imparatoru Qin’nin ruhunu kötülüklerden koruması amacı ile usta sanatçılar tarafından yapılmıştır. Bu harika yapıt, 1974 yılında bölgedeki köylülerin su kuyusu kazmaları sonucu tesadüf sonucu bulundu. Heykeller ortalama 1.80 boyunda ve her birinin yüz şekli diğerinden farklıdır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Çin’deki en eski Pagoda Tapınakları’ndan biri olan ve 7. yüzyıla ait Büyük Vahşi Kaz Pagodası’nı görüyoruz. Da Ci’en Tapınağı’nın bir parçası olan bu pagodanın haricinde, tapınakta birçok geniş salon ve büyük Budist heykellerini görebileceğiz. Bugün, Müslüman Mahallesi ve Büyük Camii göreceğimiz diğer yerler arasındadır. Turumuzdan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme 4 yıldızlı otelimizde. Otelimiz: Shangri-la Golden Flower Otel.
   
 
   
 

7.GÜN:
 30.04.2012
   Xİ’AN - CHONGQİNG – YANGTZE NEHRİ (Teknede 1. Gece)
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’de hareket ediyoruz. Çan ve Davul Kulesi’ni ziyaret ettikten sonra Xi’an Havalimanı’na gidiyoruz. Ari China’nın CA 1204 sefer sayılı uçuşu ile 10.15’te hareket ediyoruz, 12.05’te Pekin’e varıyoruz. Kısa bir bekleyişin ardından, 13.30’da CA 1439 sayılı uçuşla hareket ediyor ve 16.00’da Chongqing’e varıyoruz. Şehrin eski merkezi olan Ciqikou’da onarılmış ve ağaçtan yapılmış evleri görüyoruz. Çin porselenleri, alabileceğimiz hediyelik eşyalar arasındadır. Öğle yemeğinden sonra, bir doğa harikası olan Erling Park ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Ziyaretin ardından serbest zaman alıyor ve sonrasında akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Akşam yemeğinden sonra, dört gün sürecek Yangtze Nehir Turu için beş yıldızlı gemimize giriş yapıyor ve kamaralarımıza yerleşiyoruz. Akşam saat 22.30 gibi Chongqing’den demir alıyor ve hareket ediyoruz. Geceleme lüks nehir gemisinde. Gemi: MS Century Sky 5*
   
 
   
 

8.GÜN:
 01.05.2012
   YANGTZE NEHRİ (Teknede 2. Gece)
 
6300 kilometre uzunluğuyla Dünya’nın 3. en uzun nehri olan Yangtze’deki bu ilk günümüzün programı: 06.30 – 07.00 Erken Kahvaltı (6. Güvertede: Çay, kahve, hamur işleri) 06.30 – 07.00 Tai Chi egzersizleri (6.Güverte: Güneşlenme Terası) 07.00 – 08.30 Kahvaltı (2. Güverte: Yemek Salonu) 09.00 – 12.00 Otobüs ile Kar Yeşim Mağarası ziyareti. Bu mağara, Çin’in en güzel mağarası seçilmişti. Adını beyaz ve yeşim rengi olan sarkıt ve dikitlerinden almaktadır. Bu sarkıt ve dikitlerin 100 senede sadece 3 cm büyümesi, bu mağaranın kaç yıl önce oluşmaya başladığı konusunda size fikir verecektir. Dünyanın en uzun sarkıt ve dikitlerini burada görme imkânı bulacağız. 12.00 – 13.30 Öğle Yemeği (2. Güverte: Yemek Salonu) 14.00 – Geleneksel Çin el yapımı sanatları gösterisi (5. Güverte) 14.30 – Geleneksel Çin boyama sanatı gösterisi (5. Güverte) 15.00 – Giyim Eşarp gösterisi (5. Güverte: Bar) 16.00 – Çay seremonisi (6. Güverte: Bar) 18.00 – 19.00 Kaptanın hoş geldin partisi (5. Güverte: Bar) 19.00 – 20.30 Akşam Yemeği (2.Güverte: Yemek Salonu) 21.00 – 22.00 Personelin Kabare Show’u (5. Güverte: Bar)
   
 
   
 

9.GÜN:
 02.05.2012
   YANGTZE NEHRİ (Teknede 3. Gece)
 
Nehir Cruise’unda bugünün programı aşağıdaki gibidir. 06.30 – 07.00 Erken Kahvaltı (6.Güvertede: Çay, kahve, hamur işleri) 06.30 – 07.00 Tai Chi egzersizleri (6.Güverte: Güneşlenme Terası) 06.30 – 07.15 Kahvaltı (2. Güverte: Yemek Salonu) 07.15 – 09.30 Opsiyonlu Beyaz İmparator Şehri Turu (Bu tur gemi şirketi tarafından düzenlenmektedir ve fiyatı 33.-USD) 07.00 – 08.30 Kahvaltı (2. Güverte: Yemek Salonu) 09.00 – Geleneksel Çin İncisi sunumu (5.Güverte) 09.45 – Qutang Boğazı geçişi. Bu doğal güzelliği en rahat 6.güneşlenme güvertesinden izleyebilirsiniz. 11.30 – Wu Boğazı geçişi. Bu doğal güzelliği en rahat 6.güneşlenme güvertesinden izleyebilirsiniz. 12.00 – 13.30 Öğle Yemeği (2.Güverte: Yemek Salonu) 13.30 – 17.50 Shennong Çayı akıntılarını bot gezisi. Yangze Nehri’nin bir kolu olan Shennong Çayı akıntılarını görebileceğiz. Kristal berraklığında, hızlı bir şekilde küçük şelalelerden akan Shennong Çayı ve Kark Kayalar’ın deformasyonu ile ortaya çıkan tepeler, olağanüstü bir doğa manzarası ortaya çıkarmakta ve dar bir geçit aracılığıyla Yangtze Nehri ile birleşmektedir. Bu tabiat harikasında irili ufaklı birçok mağara vardır. Bu cennet köşeyi gezdikten sonra gemimize geri dönüyoruz. 19.00 – 20.30 Kaptanın veda yemeği (2.Güverte: Yemek Salonu) 21.00 – Veda show gösterisi (5.Güverte)
   
 
   
 

10.GÜN:
 03.05.2012
   YANGTZE NEHRİ – ÜÇ BOĞAZ BARAJI – YICHANG - SHANGHAI
 
Nehir Cruise’unda bugünün programı aşağıdaki gibidir. 06.30 – 08.00 Kahvaltı (2. Güverte: Yemek Salonu) 08.00 – 10.30 Üç Boğaz Barajı’na otobüs gezisi. Üç Boğaz Barajı’nı inceliyoruz. Barajın devreye girmesi ile birlikte nehir suları yaklaşık 18 metre yükselecek ve onlarca şehir, yüzlerce kasaba, binlerce köy sular altında kalacaktır. Baraj tamamlandığında, 15 Nükleer Santral’e eşdeğer elektrik üretecektir. Burada baraj hakkında bilgi alacağız. Baraj nedeni ile yok olacak olan bölgeyi görebileceğiz. 11.00 Xiling Boğazı geçişi. Bu doğal güzelliği en rahat 6. güneşlenme güvertesinden izleyebilirsiniz. 12.00 Yichang’a varış ve gemiden ayrılış. Limanda bekleyen otobüsümüz ile havalimanına gidiyoruz. Shangai Havayolları ile saat 15.35’te FM 9366 sefer sayılı uçuşla hareket ediyor ve 17.05’te Shanghai’e varıyoruz. Modern otoyol ile Shanghai şehrinin Bund Bölgesi’ne ulaşıyoruz. Burada 1920/30 koloni döneminden kalma güzel evleri ile şehrin modern gökdelenlerini yan yana görebileceğiz. Nanjing Caddesi’nde kendimizi modern bir Avrupa şehrinde hissedeceğiz. Kısa bir alışveriş molasından sonra akşamüstü Huang Nehri’ndeki tekne gezisi günümüzü unutulmaz kılacak. Akşam yemeği ve geceleme dört yıldızlı otelimizde. Otelimiz: Jin Jiang Tower Otel.
   
 
   
 

11.GÜN:
 04.05.2012
   SHANGHAI – SUZHOU – TONGLİ – SHANGHAI
 
Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’de otobüsümüzle Suzhou’ya gidiyoruz. Bir saat süren bir yolculuk sonrasında, Yangtze Nehir Havzası’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Suzhou’ya varıyoruz. Tarihi yüzlerce yıl öncesine dayanan bu kasabanın sokakları, kanallar üzerindedir. Bu yüzden buraya Doğu’nun Venedik’i de denir. Ayrıca burada yer alan Suzhou Bahçeleri, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi ’nde yer almaktadır. Ming Hanedanlığı Dönemi’nde, üst tabakanın oturduğu köşkler ve sarayları göreceğiz. İpek işlemeciliği ile ünlü olan Suzhou’da bir ipek atölyesini inceleyeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, alışveriş için kısa bir serbest zaman alıyoruz. Molanın ardından Tongli Su Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Tongli, Song Hanedanlığı Dönemi’nde 960 yıllarında kuruldu. Suzhou’dan yaklaşık 20 km uzaklıkta yer alıyor. Buradaki tüm evler kanala bakmaktadır. Bu kanallarda sayısız güzel köprü vardır. Bu kanallarda tekne turu yapıyoruz. Tur bitiminde Shanghai’ya geri dönüyoruz. Şehrin modern semti Bund’u gece ışıkları içersinde keyifle geziyoruz. Yükselen gökdelenlerin bir TV ekranına dönüşerek bizlere sunduğu görüntüleri hayranlıkla izleyeceğiz. Akşam gala yemeğimizi lokal bir lokantada aldıktan sonra otelimize varıyoruz. Otelimiz: Jin Jiang Tower Otel.
   
 
   
 

12.GÜN:
 05.05.2012
   SHANGHAI - İSTANBUL
 
Sabah kahvaltısından sonra 08.00’de otelimizden ayrılıyoruz. Shanghai gezimizde, Zümrüt Buda Tapınağı’nda ibadet eden Budistleri görüyoruz. Çin bahçe kültürünü en iyi bir şekilde yansıtan Yuan Bahçesi’ni gezip, uzun ömrün ve şansın simgesi olan Koi Balıkları’na yem atıyoruz. Çin’in en iyi müzelerinden Shanghai Müzesi’nde Çin’in tarihini öğreniyoruz. Asya’nın en büyük kulesi “Oriental Pearl Tower”a çıkıyor, kuşbakışı olarak Shanghai şehrine bakıyoruz. Saat 17.30’da dünyanın en hızlı treni Transrapid’e bineceğiz. Son teknoloji harikası bu tren, mıknatıs sitemi sayesinde adeta süzülerek/uçarak saatte 430 km hız ile yol alabilmektedir. 30 km’lik yolu sadece 7 dakikada alarak havalimanına varıyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 27 sayılı uçuşu ile saat 22.45’te hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta.
   
 
   
 

13.GÜN:
 06.05.2012
   İSTANBUL
 
Sabah erken saatlerde 05.45’te İstanbul Atatürk Havaalanı’na varıyoruz.
   
 
   
 

Tur Lideri :   Uzman Rehber

Konusunda Uzman ve bölgeye hakim profesyonel uzman rehberimiz sizlere bu turumuzda eşlik edecektir.
 
 
 
 
Tarih :  24 Nisan – 06 Mayıs 2012 / 12 Gece 13 Gün
   
Fiyat :   İki Kişilik Odada Kişi Başı : 3150 €0,00 TL
 Tek kişilik Oda Farkı : 595 €0,00 TL
*Kur'a Bağlı Olarak TL Fiyatı 01.08.2014 İçin Geçerlidir.
   
 
 
 
  Ücrete Dahil Olanlar
* Uzman rehber ile Çin Halk Cumhuriyeti’ni gezebilme farkı
* Türk Havayolları ile İstanbul – Pekin ve Shanghai - İstanbul uçak bileti  
* Beş yıldızlı otellerde konaklama ve açık büfe kahvaltı
* Air China ile Pekin’den – Xi’an’a, Xi’an’dan - Chongqing’e; Shanghai Havayolları ile Yichang -   Shanghai’ye uçuş biletleri
* Yangtze Nehri’nde 5 Yıldızlı Cruise gemisi ile Cruise Turu
* Tüm öğle yemekleri
* Xi’an’da müzik ve Tang Hanedanlığı Show’lu akşam yemeği
* Shanghai’ da yerel restoranda limitli içkili gala akşam yemeği
* Pekin’de yerel restoranda meşhur pekin ördekli akşam yemeği
* Pekinde yerel Uygur restoranında akşam yemeği
* Pekin Operası
* Kung Fu Gösterisi
* Çin çayı tadımı
* 5 yıldızlı gemide, 3 gece akşam yemeği (Balkonlu manzaralı üst güverte)
* 3 gece 5 yıldızlı otelde akşam yemeği
* Konforlu, klimalı otobüsle ulaşım ve tüm transfer işlemleri
* Bir şoför
* Otoban ve otopark ücretleri
* Transrapid Manyetik Tren Yolculuğu
* Huang Nehri’nde ve Tongli’de tekne turu
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Yerel mihmandar
* Gezi boyunca hamaliye hizmetleri
* Bilgi notları
* İkramlar                
* Havaalanı vergileri        
* THY hizmet bedeli
 
  Ücrete Dahil Olmayanlar
* Çin Halk Cumhuriyeti vize ücretleri
* Yurtdışı çıkış harcı         
* Otel ekstraları            
* Seyahat sağlık sigortası
 
 
.
Rezervasyon yaptırmak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönder düğmesine tıklayın
 
 
Adınız Soyadınız: Boş Geçemezsiniz.
Email: Boş GeçemezsinizUygun Bir Mail adresi giriniz.
Adres:
Telefon:
Kişi Sayısı:
Mesaj:
 

 

 
 •  
   
   
 
 
  Untitled Document © Bu sitenin tasarımı fotoğrafları ve yazı içeriği ANTONİNA TURİZM tarafından tescil edilmiştir. İzinsiz kopyalanamaz                                Designed by Antonina Turizm 2009
Halaskargazi Cad. No:9 Kat:1 D:1 Harbiye - Istanbul, Turkiye | Tel : +90 (212) 292 28 74 - 75  +90 (212) 245 52 16 Fax: +90 (212) 245 39 68       info@antoninaturizm.com    Tren Turları | Küba Turu | Transsibirya Turu